Konkurs na rozwój sportu na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski 2016

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert nr 1/2016 na realizację zadania rozwoju sportu na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski w roku 2016 (Załącznik nr 2 do Zarządzenia Nr 1/2016 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 19.01.2016 r.)

Zarządzenie Nr 2/2016 Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski z dnia 19.01.2016 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków Komisji Konkursowej opiniującej złożone oferty w otwartym konkursie ofert w 2016 roku z zakresu realizacji zadania rozwój sportu na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski w roku 2016.

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>