Ochrona Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Komendant Straży Gminnej w Aleksandrowie Kujawskim. Możesz się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: 87-700 Aleksandrów Kujawski ul. Chopina 6, e-mailowo: janusz[dot]rudnicki[at]gmina-aleksandrowkujawski[dot]pl, telefonicznie: +48 54 282 20 59. Do kontaktów w sprawie ochrony Twoich danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych: Wiesław Wernerowicz, z którym możesz się kontaktować wysyłając e-mail na adres: w[dot]wernerowicz[at]jumi2012[dot]pl


Załączniki

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>