Redaktorzy

Imię i nazwisko Adres email
. .
Nr telefonu: 600751032
Nr faksu: 542822031
admin@gmina-aleksandrowkujawski.pl
Czarnecka Joanna
Nr telefonu: 54 282 20 59 w.28
joanna.czarnecka@gmina-aleksandrowkujawski.pl
Majewska Maja
Nr telefonu: 542822059
maja.majewska@gmina-aleksandrowkujawski.pl
Rolirad Monika
Nr telefonu: 54 282 20 59 w.26
Nr faksu: 54 282 20 31
monika.rolirad@gmina-aleksandrowkujawski.pl
Stolarska Jolanta
Nr telefonu: 542822059 w.41
jolanta.stolarska@gmina-aleksandrowkujawski.pl
Szudzik Izabela
Nr telefonu: 542822059 w.41
Nr faksu: 542822031
izabela.szudzik@gmina-aleksandrowkujawski.pl
Woźniak Zbigniew
Nr telefonu: 542822059 w.27
zbigniew.wozniak@gmina-aleksandrowkujawski.pl
Zachwieja Jolanta
Nr telefonu: 542822054
jolanta.zachwieja@gmina-aleksandrowkujawski.pl
Zwolińska Małgorzata
Nr telefonu: 54 282 20 59 w.35
Nr faksu: 54 282 20 31
malgorzata.zwolinska@gmina-aleksandrowkujawski.pl

Przejdź do formularza kontaktowego

Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>