Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na opracowanie Studium Wykonalności dla projektu na Budowa żłobka gminnego wraz z wyposażeniem – zapewnienie opieki dla najmłodszych na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski”,

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje, iż rozstrzygnięto zapytanie ofertowe na na opracowanie Studium Wykonalności dla projektu na Budowa żłobka gminnego wraz z wyposażeniem – zapewnienie opieki dla najmłodszych na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski”.

Poniżej dokumentacja.

Dziękujemy za złożone oferty.

  • Status zamówienia Rozstrzygnięty
  • Rodzaj zamówienia publicznego Usługi
  • Zamawiający Gmina Wiejska Aleksandrów Kujawski
  • Tryb zamówienia publicznego Zapytanie o cenę
  • Finansowanie Nie dotyczy
  • Data ogłoszenia 20.10.2016
  • Data składania ofert 27.10.2016
  • Godzina składania ofert 12:00
  • Data otwarcia ofert 27.10.2016
  • Godzina otwarcia ofert 13:00
  • Miejsce złożenia oferty Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski (adres mailowy: monika.rolirad@gmina-aleksandrowkujawski.pl)
  • Numer UZP/TED Pl.271.6.2016.MR
  • Typ treści Zamówienia publiczne

Załączniki

Informacje

Rejestr zmian