Obwieszczenie Burmistrza Ciechocinka znak WGK-PN.6220.9.15.2025.2026 z dnia 25.08.2026 r. o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.” Budowa zespołu 5 budynków handlowo – usługow
Obwieszczenie Burmistrza Ciechocinka znak WGK-PN.6220.9.15.2025.2026 z dnia 25.08.2026 r. o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.” Budowa zespołu 5 budynków handlowo – usługowych wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Jana Pawła II w Ciechocinku, na działkach nr ew. 388/8, 388/7, 389/3 obręb Ciechocinek, miasto Ciechocinek”
Treść obwieszczenia w załączniku: obwieszczenie WGK-PN.6220.9.16.2025.2026.png